Робоча фліска NEO виготовлена з міцної поліефірної тканини щільністю 300 г/м² з посиленнями з натурального матеріалу Cordura®. Світловідбиваючий принт на рукавах і спині, а також неонові блискавки й обробка на рукавах та кишенях забезпечують підвищену видимість і стильний вигляд. Ідеально підходить для щоденного використання. Основні особливості: посилена тканина на плечах і рукавах, світловідбиваючі елементи для безпеки, модні неонові акценти, зручний крій із профільованими рукавами, три кишені на блискавці та унікальний дизайн із внутрішньою біркою для імені. Робочий одяг від NEO відповідає високим стандартам якості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Страна производитель | Бангладеш |
| Длина изделия по спинке | 78 см |
| Длина рукава изделия | 72 см |
| Цвет | Синий |
| Международный размер | XXL |
| Особенности | Светоотражающие вставки |
| Размер мужской одежды | 56 |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип ткани | Флис |
| Функция подогрева | Нет |
| Плотность | 300 г/м2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.74 кг |
| Высота | 8 см |
| Глубина | 42 см |
| Ширина | 35 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 509 ₴










