-10%

Туристичний посуд 3-в-1 NEO 63-145 - це казанок, сковорідка та чайник, призначений для кемпінгу та відпочинку на природі. Набір важить всього 616 г, завдяки використанню міцного та легкого матеріалу - анодованого алюмінію. Посуд схвалений LFGB для контакту з харчовими продуктами. Вони також мають складні практичні ізольовані ручки. Каструля має ємність 1,7 літра, діаметр 173 мм та висоту 122 мм. Чайник ємністю 0,8 л має розміри - 152 мм в діаметрі та 96 мм у висоту. Сковорідка ємністю 0,7 л має висоту 48 мм та діаметр 178 мм. Це відмінний асортимент туристичного посуду від бренду NEO для різноманітних експедицій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.73 кг |
| Цвет | Серый |
| Материал | Анодированный алюминий |
| Упаковка | Мешок |
| Состав набора | |
| Кастрюля | 1 шт |
| Сковорода | 1 шт |
| Чайник | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 13.8 см |
| Глубина | 18.3 см |
| Ширина | 18.3 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 262,60 ₴









