Шланг садовий ECONOMIC 20 м, 3/4" VERTO (арт. 15G803). Захист від шкідливого впливу сонячних променів і система запобігання осадженню водоростей дозволяє справно та без проблем працювати протягом довгого часу. Садовий шланг дозволяє подавати воду під тиском до 20 бар. Шланг зберігає усі експлуатаційні параметри у діапазоні температур від -5 до +30°C.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Страна производитель | Польша |
| Армированный шланг | Да |
| Вид товара | Шланг |
| Длина | 20 м |
| Длина бухты | 20 м |
| Диаметр | 19 мм |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Цвет | Зелёный |
| Количество слоев | 3 |
| Максимальная рабочая температура | 30 град. |
| Максимальное рабочее давление | 20 Бар |
| Материал шланга | ПВХ |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Рабочее давление | 7 атм |
| Размеры | |
| Вес | 3.26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 10 см |
| Глубина | 39 см |
| Ширина | 39 см |
Информация для заказа
- Цена: 913,50 ₴





