Леза Topex 17B348 сегментовані
Основні особливості
Довжина 105 мм
Ширина 18 мм
Товщина 0,5 мм
В наборі 10 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 105 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість сегментів | 7 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.08 кг |
| Висота | 1 см |
| Глибина | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴

