Набір напилків по металу NEO, 5 шт. довжиною 200 мм
До набору входять напилки з плоским, квадратним, трикутним, напівкруглим та круглим профілем, які підходять для шліфування металу та інших матеріалів. Інструменти виготовлені з легованої сталі T12, що забезпечує високу твердість і зносостійкість. Ергономічні рукоятки з TPR-покриттям гарантують комфортне захоплення та запобігають ковзанню під час роботи. Цей комплект ідеально підійде як для професіоналів, так і для аматорів, забезпечуючи точність і зручність у роботі. Продукція бренду NEO відповідає найвищим стандартам якості.
До набору входять напилки з плоским, квадратним, трикутним, напівкруглим та круглим профілем, які підходять для шліфування металу та інших матеріалів. Інструменти виготовлені з легованої сталі T12, що забезпечує високу твердість і зносостійкість. Ергономічні рукоятки з TPR-покриттям гарантують комфортне захоплення та запобігають ковзанню під час роботи. Цей комплект ідеально підійде як для професіоналів, так і для аматорів, забезпечуючи точність і зручність у роботі. Продукція бренду NEO відповідає найвищим стандартам якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 г |
| Довжина робочої частини | 200 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип | Напилок |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 3.9 см |
| Глибина | 39.5 см |
| Ширина | 30.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 113 ₴

