Набір головок із насадками Torx 1/2" NEO на 9 предметів (розміри від T20 до H60, довжина 55 мм) підходить як для професійного, так і для побутового використання. Кожна насадка виготовлена з міцної хромованадієвої сталі, а наконечники - зі сталі S2, що забезпечує високу надійність та довговічність. Інструменти зручно зберігати та транспортувати в компактному кейсі. Якість підтверджена сертифікатом TÜV, а 25-річна гарантія від виробника підкреслює надійність бренду NEO, якому довіряють професіонали.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 9 шт. |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1.04 кг |
| Висота | 5 см |
| Глибина | 22.5 см |
| Ширина | 11.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 357 ₴



