Набір викруток TOPEX 1000 В
Набір TOPEX складається з 7 викруток, призначених для безпечної роботи під напругою до 1000 В. До комплекту входять 6 діелектричних викруток із високоякісної хромованадієвої сталі та 1 викрутка з функцією індикатора напруги, яка працює в діапазоні 125–250 В. Усі викрутки оснащені ергономічними пластиковими рукоятками з антиковзким покриттям, що забезпечує комфорт і безпеку під час роботи. Набір стане чудовим вибором для електромонтажних робіт та побутових завдань. Бренд TOPEX пропонує надійні рішення для домашніх майстрів та професіоналів.
Набір TOPEX складається з 7 викруток, призначених для безпечної роботи під напругою до 1000 В. До комплекту входять 6 діелектричних викруток із високоякісної хромованадієвої сталі та 1 викрутка з функцією індикатора напруги, яка працює в діапазоні 125–250 В. Усі викрутки оснащені ергономічними пластиковими рукоятками з антиковзким покриттям, що забезпечує комфорт і безпеку під час роботи. Набір стане чудовим вибором для електромонтажних робіт та побутових завдань. Бренд TOPEX пропонує надійні рішення для домашніх майстрів та професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 г |
| Діелектричне покриття | Так |
| Матеріал ручки | Багатокомпонентний |
| Набір | Так |
| Тип викрутки | Діелектрична |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 4.4 см |
| Глибина | 33 см |
| Ширина | 21.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222 ₴


