Набір торцевих ключів для масляного фільтра Neo Tools 11-243 включає 16 елементів і призначений для професійних майстерень, автосервісів та досвідчених домашніх майстрів. Набір складається з торцевих ключів чашкової конструкції для зручного відкручування металевих масляних фільтрів автомобілів. До комплекту входить редуктор 3/8" – 1/2" для роботи з різними роз’ємами. Всі елементи розташовані в міцному кейсі з підписаними місцями для швидкого пошуку потрібного інструмента та підтримки порядку.
Розміри ключів:
-
14-гранні: 65, 67, 68, 76 мм
-
15-гранні: 74, 75, 77, 80, 82, 90, 93, 100 мм
-
30-гранні: 76 мм
-
36-гранні: 93 мм
Бренд Neo Tools забезпечує високу якість і надійність інструменту для роботи з масляними фільтрами автомобілів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Знімач масляного фільтра |
| Конструкція | Чашка |
| Вага | 5.4 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 7.5 см |
| Глибина | 37.7 см |
| Ширина | 32.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 683 ₴






