Стартерні кабелі TOPEX 200 А, 2,5 м для запуску двигунів – це надійний аксесуар, який дозволяє запустити автомобіль із розрядженим акумулятором. Кабелі оснащені ізольованими ручками для безпечного використання. Підходять для бензинових і дизельних двигунів. Кабелі TOPEX стануть у нагоді в екстрених ситуаціях і необхідні кожному водієві. Відрізняються міцністю, гнучкістю та довговічністю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 2.2 м |
| Діаметр | 12.5 мм |
| Максимальна сила струму | 400 А |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.94 кг |
| Висота | 6 см |
| Глибина | 44 см |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴

