Набір інструментів Top Tools (арт. 38D510) призначений для виконання основних та легких ремонтних робіт. У комплекті 81 деталь розміром ¼" і ½", зручно розміщені в міцному пластиковому футлярі. Набір містить повний асортимент шестигранних торцевих головок, тріскачку та необхідні аксесуари для ефективного виконання механічних завдань. Універсальність набору підвищується завдяки наявності універсальних плоскогубців, трубних кліщів, розвідного ключа, молотка, шестигранних ключів, викруткових біт і додаткових аксесуарів. Адаптери для викруток дозволяють використовувати деталі з електроінструментами, що робить набір незамінним для дому та майстерні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.88 кг |
| Кількість в наборі інструментів | 81 |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 8.4 см |
| Глибина | 32.3 см |
| Ширина | 22.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 071 ₴



