Пильні полотна для шабельної пили HCS/BIM GRAPHITE, набір 10 шт., арт. 56H049
Пильні полотна GRAPHITE HCS/BIM (арт. 56H049) призначені для професійних та домашніх робіт: ремонт, будівництво, демонтаж та обробка матеріалів різної щільності. У наборі 10 полотен для різання:
-
Будівельна деревина, волога деревина, дрова
-
Металеві цвяхи, листовий метал, профілі та невеликі труби
-
ДСП, МДФ, фанера, пластик
Полотна забезпечують швидке та точне різання як по прямій, так і по кривій, включаючи врізання. Різноманітність розмірів і зубів TPI дозволяє працювати з різними матеріалами та отримувати чистий різ без задирок.
Розміри полотен у наборі:
-
240 x 19 x 1,5 мм / 5 TPI
-
150 x 22 x 1,6 мм / 5–8 TPI
-
240 x 19 x 1,5 мм / 3 TPI
-
150 x 19 x 0,9 мм / 24 TPI
-
200 x 19 x 1,25 мм / 6–10 TPI
…усього 10 полотен.
Переваги:
-
Висока якість сталі HCS/BIM
-
Універсальність: дерево, метал, пластик
-
Підходить для будь-яких шабельних пил
-
Точне та швидке різання
-
Зручний набір для зберігання та роботи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування полотна | МДФ, Пластик, Фанера, ДСП, Метал |
| Призначення полотна | Шабельна пила |
| Стан | Новий |
| Ширина | 21.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.34 кг |
| Висота | 4 см |
| Глибина | 34.5 см |
- Ціна: 1 087 ₴

