Набір торцевих ключів 1/2" і 1/4" NEO (арт. 10-062) — це професійний інструмент, що складається з 94 предметів, виготовлених з високоякісної хромованадієвої сталі. У комплект входять тріскачки 1/2" і 1/4" з надійним механізмом (90 зубців) та ергономічними ручками. Набір включає широкий асортимент змінних головок (розміри від 4 до 32 мм) та наконечників (шліцеві, хрестові, шестигранні, Torx). Додатково у наборі є багато аксесуарів, що роблять його універсальним та зручним для будь-яких робіт. Інструменти упаковані в міцний пластиковий кейс з надійними защіпками, що гарантує безпечне зберігання і транспортування. Надійність підтверджується 25-річною гарантією. Бренд NEO є синонімом якості та виправдовує очікування професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.36 кг |
| Кількість в наборі інструментів | 94 |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 9 см |
| Глибина | 38.5 см |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 770,90 ₴






