Двосторонній динамометричний ключ NEO (арт. 08-821) – це професійний набір інструментів, що включає 21 елемент, ідеально підходить для точних механічних робіт. Ключ розміром 1/4" з діапазоном затягування від 5 до 25 Нм оснащений перемикачем напрямку для роботи з правою та лівою різьбою, що забезпечує універсальність і точність при закручуванні гвинтів та гайок. Завдяки точному контролю моменту затягування, цей ключ ідеально підходить для завдань, що потребують суворого дотримання параметрів.
Комплектація набору:
- Динамометричний ключ 1/4",
- 16 біт для торцевої головки 1/4",
- Біта для торцевої головки 1/4" H5 x 100 мм,
- Подовжувач 1/4" x 100 мм,
- Перехідник 1/4" x 3/8",
- Універсальний шарнір 1/4".
Висока якість інструментів NEO, виготовлених з міцних матеріалів, гарантує довговічність та надійність у роботі. Набір поставляється у зручному кейсі, що полегшує його транспортування та зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.27 кг |
| Довжина інструменту | 240 мм |
| Затискне зусилля | 25 H*m |
| Розмір приєднувальних головок | 1/4" |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 5.9 см |
| Глибина | 29.2 см |
| Ширина | 18.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 626 ₴



