Велосумка NEO 91-009 — чудовий вибір для поціновувачів велоспорту. Виготовлена з міцного поліестеру 600D TPU, вона має водонепроникне просочення та забезпечує довговічність. Світловідбивні елементи підвищують безпеку в темну пору доби.
Розміри велосумки: 23 см (верх), 18 см (низ), 12 см (ширина) і 17 см (висота). Сумка оснащена:
- прозорим відділенням з матового ПВХ для смартфона;
- місткою кишенею на блискавці;
- двома додатковими кишенями на липучках;
- еластичною стрічкою знизу для кріплення насоса чи інших аксесуарів.
Ремінь для плеча та кріплення на липучках дозволяють носити сумку на плечі або закріплювати її на рамі велосипеда.
Велосумка NEO стане вашим незамінним помічником під час подорожей і тренувань, додаючи зручність і функціональність вашому велосипеді.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 см |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Довжина | 23 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості велосумки | Непромокальність, Світловідбиваюча стрічка, Швидкознімна кріплення |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Ширина | 12.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.33 кг |
| Глибина | 24.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 532 ₴










