
Neo Tools 81-851 захисний комбінезон, PP+PE, для роботи з хімікатами, радіоактивними речовинами і біологічними загрозами
229 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 81-851-M
Захисний комбінезон PP+PE NEO 81-851 – захист від хімічних та біологічних загроз
Захисний комбінезон PP+PE NEO 81-851 — це одноразовий захисний одяг, який надає надійний захист від хімічних, біологічних та радіоактивних агентів. Виготовлений із високоякісного поліпропілену, покритого поліетиленом з мікропористою структурою (65 г/м²), цей комбінезон ідеально підходить для використання в різних небезпечних умовах.
Комбінезон оснащений інтегрованим капюшоном та еластичними вставками на капюшоні, талії, рукавах і нижній частині ніг, що забезпечує чудову посадку та додатковий захист від забруднень. Комбінезон застібається на нейлонову блискавку, покриту клеєвою прокладкою для запобігання потрапляння забруднювачів.
Особливості:
- Ступінь захисту III.
- Захист від радіоактивного забруднення (EN 1073-2:2002, клас 2).
- Електростатичний захист (EN 1149-5:2018).
- Захист від рідких хімікатів (EN 13034:2005+A1:2009, тип BP [6]).
- Захист від твердих часток (тип 5).
- Захист від біологічних агентів (EN 14126:2003+AC:2004, тип 5-B).
Комбінезон NEO 81-851 — ідеальний вибір для працівників, яким потрібен надійний захист у найнебезпечніших умовах. Пропонується в різних розмірах для зручності використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Комбінезон |
| Захист від | Хімічних впливів |
| Категорії | Для роботи з хімічними впливами |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Всесезонний |
| Стать | Унісекс |
| Щільність | 65 г/м2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 2.5 см |
| Глибина | 36 см |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 229 ₴








