Робочі штани NEO з серії CAMO — ідеальний вибір для професіоналів, виготовлені з високоякісної бавовняно-поліефірної тканини. Профільовані наколінники з кишенями для захисних наколінників та місткі, міцні кишені значно підвищують комфорт під час роботи. Еластичні елементи на талії забезпечують відмінну посадку і свободу рухів. Потрійна прошивка з внутрішньої сторони підвищує міцність та стійкість до розривів. Унікальний камуфляжний візерунок робить ці штани стильними, а модні кольори та сучасний крій дозволяють використовувати їх і поза роботою. Якість виробу підтверджено європейським сертифікатом та відповідає стандарту EN ISO 13688:2013. Бренд NEO відповідає вимогам професіоналів і гарантує надійність та довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Пакистан |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Довжина крокового шва | 75 см |
| Колір | Хакі |
| Міжнародний розмір | M |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | хлопок 60% + полиэстэр 40% |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 255 г/м2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.72 кг |
| Висота | 3 см |
| Глибина | 49.5 см |
| Ширина | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 511 ₴








