Кварцовий інфрачервоний обігрівач NEO 600/1200 Вт (арт. 90-111) — це ефективний та економічний пристрій для обігріву приміщень. Обігрівач оснащений 4 кварцовими трубками, що забезпечують швидкий нагрів без шуму і без нагрівання повітря, що робить його ідеальним вибором для алергіків. Підтримує два режими потужності — 600 і 1200 Вт, працює при напрузі 220-240 В (50-60 Гц). Хромована решітка та колеса спрощують переміщення приладу. Довжина кабелю 1,3 м дозволяє легко підключити обігрівач у будь-якому приміщенні. Пристрій оснащений практичним термостатом і запобіжним вимикачем з поворотом на 360 градусів, а також системою захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Економія електроенергії робить цей прилад вигіднішим порівняно зі звичайними обігрівачами. Ідеально підходить для використання в будинку, офісі, на дачі або в майстерні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Терморегулятор |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Коліщата | Так |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.42 кг |
| Висота | 560 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 615 ₴






