Кварцевий інфрачервоний обігрівач NEO (потужність 400/800 Вт)
Кварцевий інфрачервоний обігрівач потужністю 400/800 Вт від NEO — ідеальне рішення для швидкого та ефективного обігріву вашого дому, офісу чи дачі. Оснащений двома кварцевими лампами (по 400 Вт) та вимикачем Tip-off, цей обігрівач забезпечує безшумну роботу і не нагріває повітря, що робить його безпечним для алергіків.
Обігрівач підтримує дві програми потужності: 400 та 800 Вт, працює при напрузі 220-240 В, 50-60 Гц. Ширококутний тепловий відбивач і практична ручка полегшують переміщення пристрою. Довжина кабелю 1,2 м дозволяє зручно підключати обігрівач в будь-якому інтер'єрі.
Особлива система відключення у випадку перекидання та вбудований захист від перегріву, перевантаження і короткого замикання гарантують безпеку використання. Цей економічний обігрівач миттєво дає тепло та споживає менше електроенергії, ніж стандартні моделі. Рекомендується для використання в будь-яких приміщеннях, де необхідно створити комфортну атмосферу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека | Відключення при падінні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.18 кг |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
- Ціна: 812 ₴





