Зарядний пристрій GRAPHITE Energy+ 18V Li-Ion — це універсальне рішення для одночасної зарядки двох акумуляторів. Максимальний зарядний струм 2 x 3A забезпечує швидке заряджання: акумулятор 58G001 заряджається за 45 хвилин, 58G004 — за 90 хвилин, а 58G086 — за 135 хвилин. Пристрій обладнано чіткими світлодіодними індикаторами, які показують статус зарядки: підключення, процес заряджання або завершення. Для повного захисту акумулятора і користувача зарядний пристрій має систему контролю напруги та температури. У комплекті — міцний і гнучкий 2-метровий кабель живлення для зручного підключення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, Захист від перегріву, Захист від перезаряду |
| Колір | Чорний |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 21.5 В |
| Струм заряду | 3 А |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8.5 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.87 кг |
| Глибина | 24.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242,90 ₴








