Літій-іонний акумулятор GRAPHITE Energy+ 18 В, ємністю 6,0 Ач — надійне джерело енергії для тривалої роботи без підзарядки. Підтримує перезаряджання без втрати ємності, що продовжує термін служби акумулятора. Оснащений індикатором рівня заряду для зручного контролю та системою захисту від перегріву і стрибків струму під час заряджання і розряджання. Підходить для професійного і побутового використання з інструментами GRAPHITE Energy+.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.99 кг |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 13.2 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 9.1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 079,80 ₴






