Робоча фліска NEO виготовлена з міцної поліефірної тканини щільністю 300 г/м² з посиленнями з натурального матеріалу Cordura®. Світловідбиваючий принт на рукавах і спині, а також неонові блискавки й обробка на рукавах та кишенях забезпечують підвищену видимість і стильний вигляд. Ідеально підходить для щоденного використання. Основні особливості: посилена тканина на плечах і рукавах, світловідбиваючі елементи для безпеки, модні неонові акценти, зручний крій із профільованими рукавами, три кишені на блискавці та унікальний дизайн із внутрішньою біркою для імені. Робочий одяг від NEO відповідає високим стандартам якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Бангладеш |
| Довжина виробу по спинці | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Колір | Синій |
| Міжнародний розмір | M |
| Особливості | Світловідбиваючі вставки |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Фліс |
| Функція підігріву | Ні |
| Щільність | 300 г/м2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.63 кг |
| Висота | 8 см |
| Глибина | 42 см |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 509 ₴










