Робочий напівкомбінезон NEO серії CAMO з міцної тканини (бавовна і поліестер) забезпечує комфорт і захист під час будь-яких робіт. Еластичні регульовані лямки і резинка на поясі дозволяють підлаштувати напівкомбінезон під фігуру, а щільні, місткі кишені дозволяють зручно зберігати інструменти. Спеціальні кишені для бейджа та ручки підвищують функціональність. Модний дизайн у стилі камуфляж «моро» і сучасний фасон роблять напівкомбінезон ідеальним не тільки для роботи, але і для повсякденного носіння. Сертифікат CE підтверджує відповідність європейським стандартам якості, бренд NEO відповідає вимогам професіоналів. Доступний в розмірах XS-XXXL.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Пакистан |
| Вид виробу | Напівкомбінезон |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Колір | Хакі |
| Міжнародний розмір | M |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | бавовна 60% + поліестер 40% |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 255 г/м2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.94 кг |
| Висота | 2 см |
| Глибина | 50 см |
| Ширина | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 743 ₴








