Пряма лійка вирва PRESSOL – це високоякісна вирва, призначена для акуратного і швидкого переливання рідин. Вирва оснащена стороною високого переливу, яка ефективно захищає від бризок. Прямий вихід із ребрами вентиляції забезпечує високий потік рідини. Вбудована кришка для захоплення та петля для підвішування роблять використання вирви зручним і практичним. Виготовлена з матеріалів, безпечних для використання з харчовими продуктами. Вирва стійка до кислот, дизельного пального та інших видів палива. Підходить для широкого спектру застосування як у побуті, так і на виробництві.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pressol |
| Країна виробник | Чехія |
| Об`єм | 2.9 л |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.18 кг |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 24.3 см |
| Ширина | 21.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴

