Комбінована лійка вирва PE-WAL-Ø 160 мм, 1,2 л з ситечком (PRESSOL) – це високоякісний інструмент для використання в промисловості та майстернях. Лійка обладнана кутовою трубкою та запобіжним зливним патрубком з ПЕ, що забезпечує зручність у використанні. Знімний латунний фільтр захищає від забруднень, а обід з високим переливом запобігає розбризкуванню рідини. Підходить для роботи з оливами, кислотами та паливом. Ідеальний варіант для спеціальних завдань у промисловості. Стійка до агресивних речовин та надійна у будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pressol |
| Країна виробник | Чехія |
| Об`єм | 1.2 л |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.14 кг |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 31.5 см |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴

