Армійська паливна каністра PRESSOL 20 л з гнучким випускним патрубком – це надійне рішення для зберігання та транспортування пального. Каністра виготовлена з міцного пластику, що значно легша за сталь (вага 1,45 кг проти 4,85 кг), що спрощує її використання. Випускна трубка зі вбудованим повітровідвідником зручно зберігається всередині каністри, запобігаючи її забрудненню. Каністра оснащена запатентованою кришкою з вентиляційним отвором та захисною стрічкою від втрати. Мінімальна кількість конденсату і відсутність частинок іржі гарантують чистоту пального. Завдяки низькій теплопровідності та ударостійкості, ця каністра ідеально підходить для зберігання рідкого пального в різних умовах. Розміри каністри відповідають військовим стандартам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pressol |
| Країна виробник | Чехія |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1.56 кг |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 49 см |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 201 ₴

