Канистра для пального NEO об'ємом 20 л (арт. 11-561) — ідеальне рішення для зберігання та транспортування пального. Виготовлена з високоміцного пластику, вона забезпечує довговічність і надійність. Зручний висувний носик всередині каністри дозволяє легко наливати бензин і підтримувати чистоту. Ця канистра стане незамінним аксесуаром для автомобілістів і власників дач, забезпечуючи безпечне зберігання горючих матеріалів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Чехія |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1.28 кг |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 38 см |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 509 ₴


