Поворотні слюсарні лещата TOPEX 07A220 200 мм з ковадлом та поворотною головкою 360° – надійний інструмент для професійних та домашніх майстерень.
Лещата виготовлені з міцного ковкого чавуну, стійкого до пошкоджень, корпус із сірого чавуну, а губки із загартованої сталі забезпечують надійний затиск і довговічність.
✅ Характеристики:
-
ширина губок: 200 мм
-
розкриття губок: 155 мм
-
глибина горловини: 75 мм
-
ковадло: 100 × 100 мм
-
поворотна головка: 360°
-
матеріал основи: ковкий чавун
-
матеріал губок: загартована сталь
-
міцний Т-подібний гвинтовий стрижень
Завдяки надійній конструкції та стійкості до пошкоджень, лещата TOPEX 07A220 ідеально підходять для фіксації та обробки металу, деталей в автомайстернях, слюсарних і будівельних роботах. Це універсальний інструмент, що виправдає очікування професіоналів і майстрів-аматорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне розкриття лещат | 155 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.34 кг |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 22 см |
- Ціна: 5 917 ₴






