Жилет сигнальний жовтий 81-735 від NEO — це високоякісний жилет, який ідеально підходить для роботи в умовах низької видимості. Він виготовлений на 100% з поліестеру та має відмінні світловідбивні властивості класу 2, що забезпечує високу видимість у темний час доби та в умовах поганої погоди. Сертифікований за стандартом EN ISO 20471:2013+A1:2016 і CE, жилет ідеально підходить для будівельних і дорожніх робіт, а також для операторів автотранспорту. Жилет гарантує не тільки безпеку, а й комфорт, відповідаючи високим стандартам бренду NEO.
Основні характеристики:
- Матеріал: 100% поліестер
- Світловідбивний матеріал: клас 2, висока світловідбивна здатність
- Сертифікація: CE, EN ISO 20471:2013+A1:2016
- Розмір: L
- Призначений для: будівельних і дорожніх робіт, операторів транспорту, а також для роботи в умовах низької видимості
- Колір: Жовтий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Жовтий |
| Міжнародний розмір | L |
| Особливості | Світловідбиваючі вставки |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.12 кг |
| Висота | 2 см |
| Глибина | 27 см |
| Ширина | 22 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Полиэстер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴







