Багатофункціональна підставка для автомобіля NEO Tools 10-477 – це практичний пристрій 3-в-1, ідеально підходить для легкових і вантажних автомобілів, позашляховиків і універсалів. Підставка виконує функції зручної платформи для доступу до багажника на даху, молотка безпеки та тримача для телефону. Виготовлена з міцного алюмінію, обладнана нековзною основою та м’якими гумовими накладками для захисту лакофарбового покриття автомобіля. Компактна складана конструкція забезпечує зручне зберігання. Максимальне навантаження становить 230 кг, а розміри – 150 x 99 x 99 мм. Пристрій легко встановлюється та підходить для більшості автомобілів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.4 мм |
| Ширина | 8.7 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.34 кг |
| Глибина | 17.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 362 ₴










