Складний візок NEO (арт. 84-404) з вантажопідйомністю до 75 кг — це зручне рішення для зберігання та транспортування інструментів. Візок оснащений органайзером та трьома полицями для розміщення інструментів і матеріалів. Міцна алюмінієва конструкція забезпечує довговічність і водночас легкість. У складеному стані розміри становлять 106 x 42 x 20 см, а в розкладеному — 83,5 x 66 x 42 см. Візок обладнаний 4 колесами, 2 з яких мають гальмо для надійної фіксації, а двокомпонентні ручки забезпечують комфорт при транспортуванні. Ідеальний вибір для майстерень, гаражів і сервісних центрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 75 кг |
| Власна вага | 8.4 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 2 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 4 шт. |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 108 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Розміри | |
| Вага | 8.44 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 195 ₴

