Будівельний осушувач NEO 90-161 (950 Вт) – це професійний пристрій, створений для ефективного видалення вологи у складних будівельних та промислових умовах. Осушувач потужністю 950 Вт (макс. 1300 Вт) з рівнем шуму 58 дБ видаляє до 70 літрів вологи на добу (при 30°C та вологості 80%). Завдяки повітряному потоку 400 м³/год і холодоагенту R290 він ефективно запобігає розвитку цвілі та грибка у приміщеннях площею до 250 м². Осушувач оснащений автоматичною системою розморожування та безперервним дренажем, що дозволяє відводити воду за допомогою гумової трубки. ЖК-дисплей дозволяє програмувати роботу на 24 години, а зручні колеса та ручка полегшують транспортування. Підходить для використання в підвалах, майстернях та будівельних майданчиках. Вага 40 кг, розміри 545 x 460 x 870 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 44.64 кг |
| Продуктивність | 400 куб.м/год |
| Споживана потужність | 0.95 кВт |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105.5 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 54 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 134 ₴









