Будівельний осушувач NEO 90-162 потужністю 1000 Вт (макс. 1350 Вт) розроблений для ефективного осушення в будівельних та промислових умовах. Осушувач видаляє до 90 літрів вологи на добу (при 30℃ і вологості 80%), створюючи потік повітря 500 м³/год. Підходить для приміщень до 310 м². Прилад оснащений автоматичним розморожуванням, безперервним дренажем із використанням гумової трубки та РК-дисплеєм для встановлення таймера до 24 годин. Завдяки хладагенту R290 та фільтру, який легко очищається, забезпечується економічність та простота в обслуговуванні. Працює в діапазоні температур від 5 до 35℃, гучність - 60 дБ. Колеса та зручна ручка полегшують транспортування, вага - 48 кг, розміри - 480 x 405 x 910 мм. Підходить для видалення вологи з підвалів, комор та будівельних майданчиків, запобігаючи появі плісняви та грибка. Надійне рішення для професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50.88 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Продуктивність | 500 куб.м/год |
| Продуктивність по влагоудалению | 90 л/добу |
| Споживана потужність | 1 кВт |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Таймер | Так |
| Тип промислового осушувача повітря | Конденсаторний |
| Тип промислового осушувача повітря за портативністю | Мобільний |
| Фільтр вихідного повітряного потоку | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 101 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 50.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 930 ₴










