Гідравлічний домкрат алюмінієвий NEO 11-731, 2,5 т, 370 мм – професійний інструмент для підйому автомобілів
Гідравлічний алюмінієвий домкрат NEO 11-731 призначений для підйому автомобілів вагою до 2,5 тонн. Домкрат має робочий діапазон підйому до 370 мм та важить всього 32,3 кг, що робить його зручним для транспортування та зберігання. Практичні колеса дозволяють легко переміщати інструмент у майстерні чи гаражі.
Міцна алюмінієва конструкція гарантує довговічність і надійність протягом багатьох років. Низька початкова висота домкрата дозволяє засовувати його під майже будь-який автомобіль, а резинова прокладка під порогом захищає кузов від пошкоджень. Відповідність європейському стандарту безпеки CE забезпечує якість та надійність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Висота підйому | 455 мм |
| Висота підхоплення | 85 мм |
| Власна вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19.5 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 32.42 кг |
| Глибина | 78 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 078 ₴







