Домкрат гідравлічний пляшковий NEO 10-451, 3 т, 195–370 мм – надійний і міцний інструмент із високоякісної сталі, призначений для підйому автомобілів та різних вантажів вагою до 3 тонн. Завдяки робочому діапазону висоти підйому від 195 до 370 мм, домкрат підходить для більшості легкових авто та позашляховиків.
Компактна конструкція дозволяє зручно зберігати його в багажнику, а посилений сталевий корпус гарантує довговічність і надійність у використанні. Домкрат відповідає європейським стандартам безпеки, що підтверджується сертифікатом CE.
Бренд NEO TOOLS – вибір професіоналів, що гарантує якість, надійність та зручність роботи.
✅ Міцний сталевий корпус
✅ Максимальна вантажопідйомність – 3 т
✅ Висота підйому: 195–370 мм
✅ Відповідність європейським стандартам CE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 370 мм |
| Висота підхоплення | 195 мм |
| Власна вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 3.12 кг |
| Глибина | 11 см |
- Ціна: 1 278 ₴









