Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 651,60 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Зарядний пристрій для акумуляторів Neo Tools 11-890 12В, 2 А/35 Вт (AGM, GEL)»
Автоматичний зарядний пристрій Neo Tools 11-890 з мікропроцесором для акумуляторів 12В
Зарядний пристрій, керований мікропроцесором, чудово підходить для заряджання та підтримуючої зарядки необслуговуваних свинцево-кислотних акумуляторів (включаючи гелеві та AGM акумулятори), що використовуються у класичних автомобілях, транспортних засобах для відпочинку та газонних тракторах. Завдяки мікропроцесорному керуванню, процес заряджання відбувається у кілька етапів, що забезпечує швидке та безпечне заряджання акумулятора. Підтримуюча зарядка зберігає ємність акумулятора на рівні 95-100%, що запобігає його розряду при тривалому зберіганні. Пристрій повністю автоматично контролює процес заряджання, забезпечуючи безпеку експлуатації. Підходить для акумуляторів 12 В (мокрого типу, Ca/Ca, EFB). Заборонено використовувати для літій-залізо-фосфатних (LiFePO4) та інших літійових акумуляторів. Це зарядний пристрій ідеальне для тих, хто шукає ефективне та безпечне рішення для заряджання акумуляторів.
Зарядний пристрій, керований мікропроцесором, чудово підходить для заряджання та підтримуючої зарядки необслуговуваних свинцево-кислотних акумуляторів (включаючи гелеві та AGM акумулятори), що використовуються у класичних автомобілях, транспортних засобах для відпочинку та газонних тракторах. Завдяки мікропроцесорному керуванню, процес заряджання відбувається у кілька етапів, що забезпечує швидке та безпечне заряджання акумулятора. Підтримуюча зарядка зберігає ємність акумулятора на рівні 95-100%, що запобігає його розряду при тривалому зберіганні. Пристрій повністю автоматично контролює процес заряджання, забезпечуючи безпеку експлуатації. Підходить для акумуляторів 12 В (мокрого типу, Ca/Ca, EFB). Заборонено використовувати для літій-залізо-фосфатних (LiFePO4) та інших літійових акумуляторів. Це зарядний пристрій ідеальне для тих, хто шукає ефективне та безпечне рішення для заряджання акумуляторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 2 А |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.45 кг |
| Висота | 6.6 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 24.1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 082 ₴





