Газонний світильник на сонячній батареї LED 50 лм NEO TOOLS 99-087 – це енергоефективне рішення для освітлення саду, під’їзної дороги, фасаду або ландшафтних зон. Оснащений сонячною панеллю 2 В / 120 мА, яка заряджає акумулятор NI-MH AA 1,2 В 600 мАг, забезпечуючи автономну роботу до 10 годин після повного заряду за 6-8 годин.
Завдяки датчику сутінків, світильник автоматично вмикається при зниженні рівня освітлення. Корпус відповідає стандарту IP65, що гарантує вологостійкість і витривалість до погодних умов. Наявність сертифікатів CE та ROHS підтверджує безпеку та якість виробу.
Світильник легко встановлюється в ґрунт, забезпечуючи ефектну підсвітку ландшафту. Це стильне та практичне рішення для освітлення заміських ділянок, парків, садів, терас і дворів. ✅
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.15 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для освітлення елементів ландшафтного дизайну, Для підсвічування дерев та рослин |
| Колір корпусу | Металік |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 1.2 В |
| Світловий потік | 50 лм |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Розміри | |
| Висота | 13.5 см |
| Діаметр | 11.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 12 см |
- Ціна: 251 ₴

