Пилосос для сухого та вологого прибирання майстерні GRAPHITE 58GE124, 18 В, бак 20 л
Професійний пилосос для майстерні GRAPHITE 58GE124 призначений для сухого та вологого прибирання, а також для видалення листя, скошеної трави та опалого хвої. Оснащений бесщітковим двигуном, забезпечує потужність всмоктування 60 Вт, повітряний потік 14 л/с та вакуум 16 кПа, що дозволяє ефективно очищати тераси, доріжки, гараж або підвал.
Комплектація та переваги:
-
Бак із листової сталі на 20 літрів;
-
Телескопічна сталева труба для зручності роботи;
-
Сумісність з акумуляторами Energy+ 18 В (2 Ач і 4 Ач) — час роботи 10–21 хвилину;
-
Функція повітродувки для очищення важкодоступних місць;
-
Фільтр HEPA, губчастий фільтр, мішок для сміття, щілинна насадка, робоча щітка, колеса;
-
Легкий і компактний — вага всього 4,2 кг;
-
Зручний для побутового використання біля будинку та на вулиці;
-
Не призначений для промислового використання;
-
Бренд GRAPHITE гарантує надійність, довговічність та високу якість прибирання.
Технічні характеристики:
-
Тип прибирання: сухе та вологе
-
Об’єм бака: 20 л
-
Потужність всмоктування: 60 Вт
-
Діаметр шланга: 32 мм
-
Вакуум: 16 кПа
-
Потік повітря: 14 л/с
-
Акумулятор: Li-Ion 18 В, 2–4 Ач
-
Вага: 4,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість щіток в комплекті | 1 |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Потужність всмоктування | 60 Вт |
| Тип | Вертикальний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок, Бак |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.92 кг |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 33.5 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
- Ціна: 4 874 ₴










