Інфрачервона нагрівальна панель NEO 600 Вт (арт. 90-103) – це сучасне рішення для обігріву, що використовує інфрачервону енергію для підвищення ефективності у порівнянні з традиційними методами опалення. Пристрій починає нагрівати приміщення відразу після ввімкнення, не потребуючи попереднього розігріву. Панель оснащена пультом дистанційного керування для тижневого програмування, а також сенсорною панеллю з можливістю налаштувань на термін до 9 годин вперед. Світлодіодний дисплей відображає поточні параметри, а температурний діапазон варіюється від 16 до 37 градусів. Серед функцій – розморожування і детектор відкритого вікна, що забезпечують безпеку та економію енергії. Два термостати захищають панель від перегріву. У комплекті аксесуари для настінного монтажу, також є можливість установки на стелю. Ступінь захисту IP24 дозволяє безпечно використовувати панель у ванній кімнаті. Розміри: 60 x 100 x 3,8 см. Інфрачервона панель NEO – ідеальна альтернатива традиційному опаленню для періодичного використання в добре ізольованих приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Терморегулятор, Пульт дистанційного керування, Функція пам'яті, Таймер |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 18 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.84 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Максимальна температура нагріву | 37 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 439 ₴







