Обігрівач 90-030 - це інфрачервоний пристрій, який перетворює електрику на тепло. Завдяки інфрачервоним променям, які воно випромінює, тепло відчувається комфортно і природно, наче ви перебуваєте під сонцем. Обігрівач досягає повної потужності одразу після включення. З класом захисту IP65 він стійкий до несприятливих погодних умов і може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні.
Основні особливості:
Енергозбереження
Миттєве нагрівання
Зниження експлуатаційних витрат
Екологічність
Проста установка та використання
Можливість спрямовувати теплову енергію прямо від радіатора
Відсутність втрат тепла та необхідності нагрівати повітря
Енергія перетворюється на тепло при контакті з твердими об'єктами
Безшумна робота
Підходить для використання як усередині, так і зовні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від вологи |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | Пульт дистанційного керування |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 10 кв.м |
| Рекомендована площа приміщення | 18 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Стельовий, Настінний, Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Галогенний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.44 кг |
| Висота | 73.5 мм |
| Глибина | 17.5 мм |
| Ширина | 15.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
- Ціна: 5 715 ₴







