Золотиста галогенна лампа 90-031 NEO з нагрівальним елементом потужністю 2000 Вт, IP55 - це інфрачервоний пристрій, який перетворює електроенергію в тепло. Він має потужність 2000 Вт і дозволяє обігрівати площу до 18 кв.м. Час освітлення - до 6000 годин. Інфрачервоний обігрівач призначений для кріплення на стіну, стелю або на штатив (не входить до комплекту). Рекомендується для використання зовні і всередині приміщень. Корпус має захист від бризок IP55 і оснащений запобіжним вимикачем. Напруга, необхідна для роботи, становить 220-240 В/50 Гц. Пропонований інфрачервоний пристрій має нагрівальний елемент із галогенною лампою золотистого кольору. Він пропонується з монтажним кронштейном та багатомовною інструкцією. Інфрачервоний обігрівач марки NEO відрізняється невеликими розмірами, елегантним дизайном і екологічною технологією, що відповідає потребам споживачів. Рекомендується для використання в будинку, ресторані або офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від вологи |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 10 кв.м |
| Рекомендована площа приміщення | 18 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Стельовий, Настінний, Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Галогенний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 170.5 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 114 ₴





