Туристичний рюкзак NEO (арт. 84-325) об’ємом 30 літрів — це зручний та місткий аксесуар для подорожей, походів і активного відпочинку. Рюкзак оснащений регульованими плечовими, поясними та нагрудними ременями, що забезпечує комфорт навіть під час тривалого носіння. Ергономічна спинка із м'якими подушечками зменшує навантаження на хребет.
Основне відділення є містким і дозволяє зручно зберігати особисті речі. Додатково передбачено два бічні кишені для дрібниць і бокові/верхні ремені для кріплення габаритних речей, таких як каремат. Міцний матеріал і стильний дизайн роблять цей рюкзак ідеальним вибором для активних людей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.29 г |
| Вантажопідйомність | 15 кг |
| Висота | 62.5 см |
| Глибина | 36 см |
| За типом конструкції | М'який |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30 л |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Ширина | 16.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 572,20 ₴










