Шапка NEO з LED-ліхтарем (арт. 81-632) — ідеальне рішення для роботи в умовах недостатнього освітлення, залишаючи ваші руки вільними. Вбудована потужна світлодіодна лампа з регульованою яскравістю (100%, 75%, 50%) забезпечує яскраве світло для будь-яких завдань. Шапка стійка до впливу вологи та оснащена USB-портом для швидкої та зручної зарядки акумулятора. Стильний дизайн та функціональність роблять цю шапку ідеальною як для роботи, так і для активного відпочинку. Гарантія якості від бренду NEO, що відповідає вимогам професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Глибина | 27 см |
| Колір | Хакі |
| Сезон | Зима |
| Стать | Чоловіча |
| Тип тканини | Акрил |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.19 кг |
| Висота | 6.7 см |
| Ширина | 19.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541,80 ₴

