Фінішний скребок NEO 50-502, 600 мм — професійний інструмент для нанесення та вирівнювання штукатурки на стіни та стелі як сухим, так і вологим способом. Забезпечує рівну та гладку поверхню без подряпин.
Особливості:
-
Лезо з гнучкої кислотостійкої нержавіючої сталі товщиною 0,3 мм
-
Закруглені кути робочої частини запобігають появі подряпин
-
Змінне лезо (арт. 05-502) для тривалої експлуатації
-
Корпус з анодованого алюмінію ергономічної форми для зручного та надійного захвату
-
Довжина 600 мм для швидкого і якісного покриття великих поверхонь
NEO — надійний інструмент для професіоналів та майстрів DIY.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.9 г |
| Матеріал робочої частини | Алюміній |
| Тип шпателя | Шпатель-скребок |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 5.7 см |
| Глибина | 60 см |
| Ширина | 15.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴

