Візок для садового шланга NEO (арт. 15-792) призначений для зручного і правильного зберігання садового шланга. Виготовлений з міцної сталі з порошковим покриттям, що забезпечує довговічність та стійкість конструкції. У цьому візку можна зберігати до 60 м шланга 1/2" або 20 м шланга 3/4". М'яка ручка і складний механізм дозволяють легко переміщувати візок, а направляюча рівномірно розподіляє шланг по барабану, запобігаючи його перекручуванню та пошкодженню. Ідеальний вибір для вашого саду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Місткість шланга 1/2" | 60 м |
| Місткість шланга 3/4" | 20 м |
| Місткість шланга 5/8" | 40 м |
| Ручка для намотування шланга | Так |
| Тип | Візок для шлангу |
| Шланг в комплекті | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 19.5 см |
| Глибина | 53.5 см |
| Ширина | 39.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 375,90 ₴










