Візок для садового шланга NEO (арт. 15-793) забезпечує зручне зберігання шлангів і полегшує їх переміщення по саду або дачі. Виготовлений з міцного пластику (ПП та АБС) зі сталевими елементами, візок відрізняється високою стійкістю та довговічністю. Вміщує до 60 метрів шланга діаметром 1/2" або до 20 метрів шланга діаметром 3/4". Компактна та стійка конструкція зі складною ручкою для зручного зберігання і транспортування. Візок легко збирається без використання інструментів. Ідеальний вибір для тих, хто хоче підтримувати порядок у саду.
Основні характеристики:
- Візок для зберігання шланга
- Матеріал: міцний пластик (ПП та АБС), сталеві елементи
- Вміщує до 60 м шланга 1/2" або до 20 м 3/4"
- Стійка та міцна конструкція
- Складна ручка для зручного транспортування
- Легкий монтаж без інструментів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Місткість шланга 1/2" | 60 м |
| Місткість шланга 3/4" | 20 м |
| Місткість шланга 5/8" | 40 м |
| Ручка для намотування шланга | Так |
| Тип | Візок для шлангу |
| Шланг в комплекті | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2.36 кг |
| Висота | 11 см |
| Глибина | 57 см |
| Ширина | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 974 ₴









