Прожектор працює від вбудованого літій-іонного акумулятора 3,7 В ємністю 2600 мА·год, який входить у комплект. Заряджання здійснюється через зарядний пристрій 5V / 1A, час повної зарядки — близько 4,5 години, автономна робота — до 5 годин.
Передбачено 3 режими освітлення:
-
великий світлодіод (COB),
-
малий світлодіод (CREE XPG),
-
комбінований режим (обидва світлодіоди, до 2 хвилин).
Корпус виготовлений з міцного ABS-пластику з елементами TPR, має захисні кути та рівень захисту від пилу й вологи IP44. Регульований кут нахилу, зручна ручка-підставка та компактні розміри роблять прожектор практичним для професійного й побутового використання. Відповідність європейським стандартам безпеки підтверджена сертифікатом CE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.43 г |
| Застосування освітлення | Для освітлення робочого місця |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 15.5 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 750 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 823 ₴









