Акумуляторна бензопила GRAPHITE Energy+ 18 В з направляючою шиною 10 дюймів (арт. 58G034) — ідеальний інструмент для широкого спектру садових і дачних робіт. Працює з батареями 18 В Li-Ion, забезпечуючи тривалу та стабільну роботу. Бензопила оснащена 10-дюймовою направляючою шиною та системою автоматичного змащення шини і ланцюга для довговічності та ефективності.
Зручне натягування ланцюга без використання інструментів дозволяє легко регулювати натяг, а вбудований захисний тормоз захищає користувача від травм у разі віддачі пилки. Ця модель ідеально підходить для роботи як в саду, так і вдома, виконуючи завдання з обрізки дерев, кущів та іншої деревини.
Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 250 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Кількість обертів | 3300 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 100 мл |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 24.7 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 430,60 ₴








