Акумуляторний садовий пилосос-повітродув GRAPHITE 58G036 – це потужний і зручний інструмент для прибирання листя та дрібного садового сміття. Працює від акумуляторних батарей 18V Li-Ion системи GRAPHITE Energy+ (акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо). Два режими роботи: повітродув зі швидкістю потоку повітря до 200 км/год та пилосос із функцією подрібнення зібраного сміття для економії місця в мішку. У комплекті: тканинний мішок об'ємом 35 літрів і плечовий ремінь для зручності під час роботи. Ідеальне рішення для підтримання чистоти в саду, на ділянці або у дворі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graphite |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.26 кг |
| Висота | 31.5 мм |
| Ширина | 60.5 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 632,20 ₴







