Сокира NEO Bushcraft (арт. 63-119) вагою 400 г — незамінний інструмент для подорожей та експедицій. Легкий і компактний, він не займе багато місця у вашому багажі. Для захисту леза від випадкових пошкоджень воно обладнане шкіряним чохлом. Рукоятка з ясеня та вуглецева сталь забезпечують довговічність і міцність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.46 кг |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип сокири | Туристичний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 3.6 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Ширина | 3.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 431 ₴



