Керамічний електрообігрівач NEO PTC 2 кВт (арт. 90-060) — це ефективне та портативне джерело тепла, ідеальне для обігріву майстерень, гаражів, побутових приміщень і магазинів. Оснащений керамічним нагрівальним елементом PTC, що забезпечує швидкий та рівномірний обігрів з низьким рівнем шуму. Завдяки ізольованій ручці, обігрівач зручно переносити, а корпус із порошковим покриттям захищає його від іржі, що подовжує термін служби приладу. Потужність у 2 кВт і регульований термостат дозволяють адаптувати роботу обігрівача до умов приміщення, а вбудований вентилятор запобігає утворенню пари та неприємних запахів. Автоматичне відключення при перекиданні забезпечує додаткову безпеку. Пристрій економний у використанні та відзначається довговічністю. Підходить для періодичного використання в добре ізольованих приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.76 кг |
| Висота | 315 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Індикатор роботи | Немає |
| Вентиляція без нагрівання | Да |
| Відсік для шнура | Немає |
| Датчик перекидання | Да |
| Датчик присутності | Немає |
| Захист від дітей | Немає |
| Захист від перегрівання | Да |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Повітряний фільтр | Немає |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Підсвітка дисплея | Немає |
| Підтримка температури | Немає |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Таймер | Немає |
| Терморегулятор | Да |
| Функція зволоження | Немає |
| Функція повороту | Немає |
| Функція іонізації | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | Плавний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 831 ₴





